ASAMBLE KOMİSYONLARI

 
Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu
 
Başkan
Sn. Petar KANEV Sn. Petar KANEV Bulgaristan Cumhuriyeti
Başkan Yardımcıları
Sn. Vahe ENFIAJYAN Ermenistan Cumhuriyeti
Üyeler
Sn. Andrea MARTO Arnavutluk Cumhuriyeti
Sn. Artak MANUKYAN Ermenistan Cumhuriyeti
Sn. Eldar IBRAHIMOV
Sn. Elshad MIRBASHIROGLU
Azerbaycan Cumhuriyeti
Sn. Krasimir VELCHEV Bulgaristan Cumhuriyeti
Sn. Maria-Alexandra KEFALA (henüz tasdik edilmemiştir)
Sn. Olympia TELIGIORIDOU
Yunanistan Cumhuriyeti
Sn. Mihail PACIU
Sn. Sergiu LITVINENCO
Moldova Cumhuriyeti
Sn. Andrei HANGAN (henüz tasdik edilmemiştir)
Sn. Calin-Gheorghe MATIES ( henüz tasdik edilmemiştir)
Sn. George SISCU
Romanya
Sn. Aleksey KONDRATENKO
Sn. Nikolay KOLOMEYTSEV
Sn. Olga TIMOFEEVA
Rusya Federasyonu
Sn. Milija MİLETİC
Sn. Katarina RAKİC
Sırbistan Cumhuriyeti
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Kemal ZEYBEK
Sn. Ahmet ÖZYÜREK
Türkiye Cumhuriyeti
Sn. Yuliia KLYMENKO
Sn. İvan KYRYLENKO
Sn. Oleksandr MARIKOVSKYI
Ukrayna

 
Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu
 
Başkan
Sn. Mikhail EMELİANOV Rusya Federasyonu
Başkan Yardımcıları
Üyeler
Sn. Paulin STERKAJ
Sn. Halit VALTERI
Arnavutluk Cumhuriyeti
Sn. Babken TUNYAN Ermenistan Cumhuriyeti
Sn. Eldar GULİYEV
Sn. Zhalya AHMADOVA
Azerbaycan Cumhuriyeti
Sn. Pavel HRİSTOV
Sn. Ramadan ATALAY
Bulgaristan Cumhuriyeti
Sn. Symeon KEDİKOGLOU
Sn. Christos GIANNOULIS
Yunanistan Cumhuriyeti
Sn. Violeta IVANOV Moldova Cumhuriyeti
Sn. Lorant-Zoltan SAS ( henüz tasdik edilmemiştir)
Sn. Roberta Alma ANASTASE
Romanya
Sn. İvan DEMCHENKO
Sn. Vladimir BEKETOV (Henüz tasdik edilmemiştir)
Sn. Murat Krim HAPSIROKOV
Rusya Federasyonu
Sn. İgor BECİC Sırbistan Cumhuriyeti
Sn. Tülay KAYNARCA
Sn. Ahmet DEMİRCAN
Sn. Meral Danış BEŞTAŞ
Türkiye Cumhuriyeti
Sn. Anna PURTOVA
Sn. Akhtem CHYIHOZ
Sn. Oleksii MOVCHAN
Ukrayna

 
Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komiysonu
 
Başkan
Sn. Metin GÜNDOĞDU Türkiye Cumhuriyeti
Başkan Yardımcıları
Sn. Mykola SKORYK Ukrayna
Üyeler
Sn. Yilli SHEHU Arnavutluk Cumhuriyeti
Sn. Anush BEGLOIAN
Sn. Anush BEGLOIAN
Ermenistan Cumhuriyeti
Sn. Musa GULİYEV
Sn. Ramin MAMADOV
Azerbaycan Cumhuriyeti
Sn. Valentin KASABOV Bulgaristan Cumhuriyeti
Sn. Makarios LAZARDIS
Sn. Charoula KEFALIDOU
Yunanistan Cumhuriyeti
Sn. Jurie RENITA Moldova Cumhuriyeti
Sn. Patriciu-Andrei ACHIMAS-CADARIU (henüz tasdik edilmemiştir)
Sn. Florian-Claudiu NEAGA (henüz tasdik edilmemiştir)
Romanya
Sn. Aleksey KOBILEV
Sn. Aleksander KLYKANOV
Sn. Maksim SCHABLYKIN
Sn. Oleg SELEZNEV
Rusya Federasyonu
Sn. Nevena DJURIC ( henüz tasdik edilmemiştir)
Sn. Zoltan PEK
Sırbistan Cumhuriyeti
Sn. Uğur BAYRAKTUTAN
Sn. Ayhan ALTINTAŞ
Türkiye Cumhuriyeti
Sn. Yevhen PYVOVAROV
Sn. Liubov SHPAK
Ukrayna
Paylaşım:

KEİPA Başkanı

Ekselansları Sn. Zinaida GRECEANII
Ekselansları Sn. Zinaida GRECEANII
(Moldova Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Anush BEGLOIAN
Sn. Anush BEGLOIAN
Sn. Anush BEGLOIAN
(Ermenistan Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Eldar GULİYEV
Sn. Eldar GULİYEV
Sn. Eldar GULİYEV
(Azerbaycan Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Symeon KEDİKOGLOU
Sn. Symeon KEDİKOGLOU
Sn. Symeon KEDİKOGLOU
(Yunanistan Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Aleksey KONDRATENKO
Sn. Aleksey KONDRATENKO
Sn. Aleksey KONDRATENKO
(Rusya Federasyonu)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. İgor BECİC
Sn. İgor BECİC
Sn. İgor BECİC
(Sırbistan Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Petar KANEV
Sn. Petar KANEV
Sn. Petar KANEV
(Bulgaristan Cumhuriyeti)
KEİPA Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu Başkanı

 

Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Mikhail EMELİANOV
Sn. Mikhail EMELİANOV
Sn. Mikhail EMELİANOV
(Rusya Federasyonu)
KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Başkanı
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Metin GÜNDOĞDU
Sn. Metin GÜNDOĞDU
Sn. Metin GÜNDOĞDU
(Türkiye Cumhuriyeti)
KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı
Biyografi
KEİPA Genel Sekreteri
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
(Azerbaycan Cumhuriyeti)
Biyografi
Web Sayfası
EN RU