DAİMİ KOMİTE


A. ULUSAL DELEGASYON BAŞKANLARI
 
Sn. Andrea MARTO / Arnavutluk Üretim Faaliyetleri, Ticaret ve Çevre Komitesi Üyesi        
Sn. Babken TUNYAN / Ermenistan İktisadi İşler Daimi Komitesi Başkanı 
Sn. Eldar GULİYEV / Azerbaycan Azerbaycan Cumhuriyeti Milli Meclisi Tarım Komitesi Başkan Yardımcısı
Sn. Petar KANEV / Bulgaristan Ekonomi Politikası ve Turizm Komitesi Başkanı


 
Sn. Otari DANELIA / Gürcistan Tarım İşleri Komitesi Başkanı

Çevresel Koruma ve Doğal Kaynaklar Komitesi Üyesi
Sn. Vladimir TURCAN (henüz tasdik edilmemiştir) / Moldova Parlamento Hukuki İşler, Atamalar ve Bağışıklık Komitesi Başkan Yardımcısı
Sn. Roberta Alma ANASTASE / Romanya Temsilciler Meclisi Avrupa İşleri Komisyonu Başkan Yardımcısı             

Temsilciler Meclisi Dış İşleri Komisyonu Üyesi
 
Sn. Mikhail EMELİANOV / Rusya Devlet Duma Ekonomi Politikası, Girişimler ve Yenilikçi Kalkınma Komitesi Birinci Başkan Yardımcısı
Sn. İgor BECİC / Sırbistan Güvenlik Hizmetleri Kontrol Komitesi Başkanı
 
Sn. Cemal ÖZTÜRK / Türkiye Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi 
 
Sn. Refat CHUBAROV / Ukrayna Ukrayna Yüce Radası İnsan Hakları, Ulusal Azınlıklar ve Irklararası İlişkiler Komitesi Üyesi

B. DAİMİ ÜYELER
 
Başkanlık Divanı Üyeleri
BAŞKAN
Ekselansları Sn. Tsveta KARAYANCHEVA / Bulgaristan Bulgaristan Cumhuriyeti Milli Meclisi Başkanı 
BAŞKAN YARDIMCILARI
Sn. Eldar GULİYEV / Azerbaycan KEİPA Başkan Yardımcısı

KEİPA Azerbaycan Delegasyonu Başkanı 

KEİPA Hukui ve Siyasi İşler Komisyonu Başkan Yardımcısı
Sn. Otari DANELIA / Gürcistan KEİPA Başkan Yardımcısı

KEİPA Gürcistan Delegasyonu Başkanı

KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Üyesi
Sn. Violeta İVANOV / Moldova KEİPA Başkan Yardımcısı

KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi
 
Sn. Lyudmila BOKOVA / Rusya KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi 
 
MALİ İŞLERDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI
Sn. İgor BECİC / Sırbistan KEİPA Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

KEİPA Sırbistan Delegasyonu Başkanı

KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Üyesi

 
Komisyon Başkanları
Sn. Krasimir VELCHEV / Bulgaristan KEİPA Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu Başkanı

İnanç Sınıfları ve İnsan Hakları Komitesi Başkanı

Kültür ve Medya Komitesi Üyesi
Sn. Mikhail EMELİANOV / Rusya KEİPA Rusya Delegasyonu Başkanı

KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Başkanı

Devlet Duma Ekonomi Politikası, Girişimler ve Yenilikçi Kalkınma Komitesi Birinci Başkan Yardımcısı
Sn. Metin GÜNDOĞDU / Türkiye KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı

- Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi

- Türkiye Türkmenistan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı


 
Paylaşım:

KEİPA Başkanı

Ekselansları Sn. Tsveta KARAYANCHEVA
Ekselansları Sn. Tsveta KARAYANCHEVA
(Bulgaristan)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Eldar GULİYEV
Sn. Eldar GULİYEV
Sn. Eldar GULİYEV
(Azerbaycan)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Otari DANELIA
Sn. Otari DANELIA
Sn. Otari DANELIA
(Gürcistan)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Violeta İVANOV
Sn. Violeta İVANOV
Sn. Violeta İVANOV
(Moldova)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Lyudmila BOKOVA
Sn. Lyudmila BOKOVA
Sn. Lyudmila BOKOVA
(Rusya)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. İgor BECİC
Sn. İgor BECİC
Sn. İgor BECİC
(Sırbistan)
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Krasimir VELCHEV
Sn. Krasimir VELCHEV
Sn. Krasimir VELCHEV
(Bulgaristan)
KEİPA Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu Başkanı
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Mikhail EMELİANOV
Sn. Mikhail EMELİANOV
Sn. Mikhail EMELİANOV
(Rusya)
KEİPA Rusya Delegasyonu Başkanı

KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Başkanı

Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Metin GÜNDOĞDU
Sn. Metin GÜNDOĞDU
Sn. Metin GÜNDOĞDU
(Türkiye)
KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı
Biyografi
KEİPA Genel Sekreteri
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
(Azerbaycan)
Biyografi
EN RU