DAİMİ KOMİTE


A. ULUSAL DELEGASYON BAŞKANLARI
 
Sn. Namık DOKLE / Arnavutluk Dış Politikalar Daimi Komitesi Üyesi
 
Sn. Gagik MİNASYAN / Ermenistan Finansal Krediler ve Bütçe İşleri Daimi Komitesi Başkanı 
Sn. Eldar GULİYEV / Azerbaycan Azerbaycan Cumhuriyeti Milli Meclisi Tarım Komitesi Başkan Yardımcısı
Sn. Petar KANEV / Bulgaristan  
Ekonomi Politikası ve Turizm Komitesi Başkanı
 
Bulgaristan Sosyalist Partisi 
 
Sn. Otari DANELIA / Gürcistan Tarım İşleri Komitesi Başkanı

Çevresel Koruma ve Doğal Kaynaklar Komitesi Üyesi
Sn. Konstantinos MORFİDİS / Yunanistan Kamu Yönetimi, Kamu Düzeni ve Adalet Komitesi Üyesi
Sn. Violeta İVANOV / Moldova Kamu Yönetimi, Bölgesel Kalkınma, Çevre ve İklim Değişikliği Komitesi Başkanı
 
Sn. Roberta Alma ANASTASE / Romanya Temsilciler Meclisi Avrupa İşleri Komisyonu Başkan Yardımcısı             

Temsilciler Meclisi Dış İşleri Komisyonu Üyesi
 
Mr. Michael YEMELIANOV / Rusya Devlet Duma Ekonomi Politikası, Girişimler ve Yenilikçi Kalkınma Komitesi Birinci Başkan Yardımcısı
Sn. İgor BECİC / Sırbistan Güvenlik Hizmetleri Kontrol Komitesi Başkanı
Sn. Ramazan CAN / Türkiye Dilekçe Komisyonu Kâtip Üyesi
 
Sn. Lyudmila DENİSOVA / Ukrayna Ukrayna Yüce Radası Sosyal Politikalar, İstihdam ve Emeklilik Komitesi Başkanı
 

B. DAİMİ ÜYELER
 
Başkanlık Divanı Üyeleri
BAŞKAN
Ekselansları Sn. Andriy PARUBIY / Ukrayna Ukrayna Yüce Radası Başkanı
BAŞKAN YARDIMCILARI
Sn. Namık DOKLE / Arnavutluk KEİPA Başkan Yardımcısı

KEİPA Arnavutluk Delegasyonu Başkanı 

KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Üyesi
 
 
Sn. Petar KANEV / Bulgaristan  
KEİPA Başkan Yardımcısı

KEİPA Bulgaristan Delegasyonu Başkanı 

KEİPA Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu Üyesi

KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Üye Vekili
Sn. Roberta Alma ANASTASE / Romanya KEİPA Başkan Yardımcısı

KEİPA Romanya Delegasyonu Başkanı

KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Üyesi
 
Sn. Lyudmila DENİSOVA / Ukrayna KEİPA Başkan Yardımcısı

KEİPA Ukrayna Delegasyonu Başkanı

KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi 
 
MALİ İŞLERDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI
Sn. Ramazan CAN / Türkiye KEİPA Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

KEİPA Türkiye Delegasyonu Başkanı

KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Üyesi

 
Komisyon Başkanları
Sn. Krasimir VELCHEV / Bulgaristan KEİPA Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu Başkanı

İnanç Sınıfları ve İnsan Hakları Komitesi Başkanı

Kültür ve Medya Komitesi Üyesi
Sn. Ioan VULPESCU / Romanya KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı

Romanya Senatosu Üyesi

Yurt Dışında Yaşayan Romanyalılar Komitesi Üyesi


 
Paylaşım:

KEİPA Başkanı

Ekselansları Sn. Andriy PARUBIY
Ekselansları Sn. Andriy PARUBIY
(Ukrayna)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Namık DOKLE
Sn. Namık DOKLE
Sn. Namık DOKLE
(Arnavutluk)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Petar KANEV
Sn. Petar KANEV
Sn. Petar KANEV
(Bulgaristan)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Roberta Alma ANASTASE
Sn. Roberta Alma ANASTASE
Sn. Roberta Alma ANASTASE
(Romanya)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Lyudmila DENİSOVA
Sn. Lyudmila DENİSOVA
Sn. Lyudmila DENİSOVA
(Ukrayna)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Ramazan CAN
Sn. Ramazan CAN
Sn. Ramazan CAN
(Türkiye)
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Krasimir VELCHEV
Sn. Krasimir VELCHEV
Sn. Krasimir VELCHEV
(Bulgaristan)
KEİPA Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu Başkanı
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Ioan VULPESCU
Sn. Ioan VULPESCU
Sn. Ioan VULPESCU
(Romanya)
KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı
Biyografi
KEİPA Genel Sekreteri
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
(Azerbaycan)
Biyografi