ASAMBLE KOMİSYONLARI

 
Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu
 
Başkan
Sn. Krasimir VELCHEV Bulgaristan
Başkan Yardımcıları
Sn. Vahe ENFIAJYAN Ermenistan
Sn. George-Gabriel VIŞAN Romanya
Üyeler
Sn. Andrea MARTO
Sn. Edmond PANARITI
Arnavutluk
Sn. Gevorg GORGISYAN Ermenistan
Sn. Aflatun AMASOV Azerbaycan
Sn. Petar KANEV Bulgaristan
Sn. Nato CHKHEIDZE
Sn. Kakhaber OKRIASHVILI
Gürcistan
Sn. Konstantinos SELTSAS
Sn. Sofia VOULTEPSİ
Yunanistan
Sn. Marcel RADUCAN
Sn. Nae-Simion PLEȘCA
Moldova
Sn. Virgil-Daniel POPESCU
Sn. Constantin-Cătălin ZAMFIRA
Romanya
Sn. Nikolay KOLOMEYTSEV
Sn. Olga TIMOFEEVA
Sn. Alexey KONDRATENKO
Rusya
Sn. Katarina RAKİC
Sn. Milija MİLETİC
Sırbistan
Sn. Ahmet DEMİRCAN
Sn. Kemal ZEYBEK
Sn. Erhan USTA
Türkiye
Sn. İvan KYRYLENKO
Sn. Mykola SKORYK
Ukrayna

 
Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu
 
Başkan
Sn. Michael YEMELIANOV Rusya
Başkan Yardımcıları
Sn. Eldar GULİYEV Azerbaycan
Sn. Ramaz NIKOLAISHVILI Gürcistan
Üyeler
Sn. Paulin STERKAJ Arnavutluk
Sn. Gagik MİNASYAN Ermenistan
Sn. Aydin MIRZAZADE Azerbaycan
Sn. Pavel HRİSTOV
Sn. Ramadan ATALAY
Bulgaristan
Sn. Otari DANELIA Gürcistan
Sn. Symeon KEDİKOGLOU
Sn. Konstantinos MORFİDİS
Yunanistan
Sn. Violeta İVANOV Moldova
Sn. Roberta Alma ANASTASE
Sn. Ilie Dan BARNA
Romanya
Sn. İvan DEMCHENKO
Sn. Murat Krim HAPSIROKOV
Sn. Michael AFANASOV
Rusya
Sn. İgor BECİC
Sn. İvan KOSTİC
Sırbistan
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Tülay KAYNARCA
Sn. Meral Danış BEŞTAŞ
Türkiye
Sn. Refat CHUBAROV
Sn. Refat CHUBAROV
Sn. Serhiy KHLAN
Sn. Olena MASORİNA
Ukrayna

 
Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komiysonu
 
Başkan
Sn. Metin GÜNDOĞDU Türkiye
Başkan Yardımcıları
Sn. Zoltan PEK Sırbistan
Sn. Serhiy KUNİTSYN Ukrayna
Üyeler
Sn. Florion MIMA Arnavutluk
Sn. Spartak SEYRANYAN Ermenistan
Sn. Musa GULİYEV
Sn. Zhalya ALİYEVA
Azerbaycan
Sn. Valentin KASABOV Bulgaristan
Sn. Zaza GABUNIA Gürcistan
Sn. Dimitros RİZOS
Sn. Ioannis KARAGIANNIS
Yunanistan
Sn. Stefan VLAS Moldova
Sn. Ioan VULPESCU
Sn. István-János ANTAL
Romanya
Sn. Aleksey KOBILEV
Sn. Aleksander KLYKANOV
Sn. Maksim SCHABLYKIN
Sn. Ludmila BOKOVA
Rusya
Sn. Aleksandra BELACIC Sırbistan
Sn. Uğur BAYRAKTUTAN
Sn. Lütfü TÜRKKAN
Türkiye
Sn. Oleksiy KYRYCHENKO
Sn. Viktor YELENSKIY
Ukrayna
Paylaşım:

KEİPA Başkanı

Ekselansları Sn. Ogtay ASADOV
Ekselansları Sn. Ogtay ASADOV
(Azerbaycan)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Andrea MARTO
Sn. Andrea MARTO
Sn. Andrea MARTO
(Arnavutluk)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Petar KANEV
Sn. Petar KANEV
Sn. Petar KANEV
(Bulgaristan)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Otari DANELIA
Sn. Otari DANELIA
Sn. Otari DANELIA
(Gürcistan)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Roberta Alma ANASTASE
Sn. Roberta Alma ANASTASE
Sn. Roberta Alma ANASTASE
(Romanya)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Refat CHUBAROV
Sn. Refat CHUBAROV
Sn. Refat CHUBAROV
(Ukrayna)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Cemal ÖZTÜRK
(Türkiye)
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Krasimir VELCHEV
Sn. Krasimir VELCHEV
Sn. Krasimir VELCHEV
(Bulgaristan)
KEİPA Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu Başkanı
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Michael YEMELIANOV
Sn. Michael YEMELIANOV
Sn. Michael YEMELIANOV
(Rusya)
KEİPA Rusya Delegasyonu Başkanı

KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Başkanı

Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Metin GÜNDOĞDU
Sn. Metin GÜNDOĞDU
Sn. Metin GÜNDOĞDU
(Türkiye)
KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı
Biyografi
KEİPA Genel Sekreteri
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
(Azerbaycan)
Biyografi